O nas

 

Na początku był bardzo dobry pomysł…

 

Mama Agnieszka, posiadając imponujące doświadczenie w pracy z maluszkami w USA, dość szybko zorientowała się, że w Trójmieście brakuje miejsca, gdzie młodzi, ba! najmłodsi klienci mogliby się poczuć, jak u siebie. Czyli bezpiecznie, wesoło i kolorowo. I tak oto na świat przyszedł pomysł stworzenia salonu fryzjerskiego dla dzieci.

 

czuprynki dzien dziecka67

 

…który niezwykle ciekawie się rozwinął…

 

Koncepcja przyjaznego dzieciom zakładu fryzjerskiego spodobała się Kamili, która w tej podróży po uśmiechy maluszków postawiła kolejne kroki. Mieszanina ich energii, pomysłowości i dużej dawki empatii zaowocowały zupełnie nowym, większym salonem w Gdańsku z zapleczem kulinarno-warsztatowym!

 

 urodzinki czuprynki Gdansk12

 

 ... rok później przyszedł czas na filię w Warszawie...

 

czuprynki dzien dziecka07

 

… bo dzieci w Czuprynkach są najważniejsze!

 

Pierwsza wizyta u naszego fryzjera pozostaje w przemiłej pamięci na długi czas, a dzieci chcą wracać. To niemała ulga dla rodziców, którzy podczas strzyżenia mogą sobie odpocząć, popijając kawę, a potem też dać się ostrzyc! Bo Czuprynki to salon dla dzieci… z rodzicami.  

 

czuprynki dzien dziecka62

Nasi fryzjerzy

IMG E10241

Marina

"Szybko, sprawnie. I jak zwykle obaj panowie - tata i syn wyszli zadowoleni."

 

"Pani Marina jest naprawdę super:) Opowiada dziecku o tym, co za chwilę będzie robić, nie siłuje się z dzieckiem, aby trzymało prosto głowę tylko sprytnie pokazuje zabawkę i skupiając na niej uwagę dziecka, a w tzw międzyczasie wykonuje cięcie:) Polecam!"

 

"Odkąd trafiliśmy do Czuprynek moje dzieci nie mogą doczekać się kiedy im włoski na tyle podrosną, żeby znowu wybrać się na strzyżenie!"

 

 

Czuprynki Gdynia remont 2017 4

Olga

 

"Było super! Przyszłam z rozbrykaną 9-miesięczną córcią:) polecam każdej mamie, która chce zadbać o siebie, a nie ma z kim zostawić dziecka. Profesjonalne cięcie i przesympatyczna obsługa ❤️"

 

"Pani Olga jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta, z pewnością ułatwia to dzieciom pozbyć się strachu. Jesteśmy bardzo zadowolone również z umiejętności fryzjerskich Pani Olgi, bardzo dokładna, widać ze zależy jej aby fryzura była udana :-)"

 

"Mąż powiedział, ze pani najlepsza ze wszystkich!!! Super podejście do dzieci!!"

 

 
 
IMG 2430 26 03 19 02 24

Ola

"Świetne podcięcie małej grzyweczki i - ku mojemu wielkiemu zdziwieniu - pani fryzjerce udało się zapleść dwa śliczne warkoczyki. Polecam!"
"Jak zawsze sympatycznie i profesjonalnie. Polecamy i pozdrawiamy"
"Super extra :) Dziękujemy!"
IMG 3248 16 07 19 04 47

Iza

"Syn jest bardzo zadowolony, super fryzjerka no i świetne miejsce"
"Miła obsługa i atmosfera. Super podejście do dzieci. Strzyżenie poszło szybko i sprawnie, synek zadowolony nawet nie zapłakał. Polecam to miejsce!"
"Pierwszy raz korzystałam z aplikacji Booksy, jestem bardzo zadowolona z usług, świetne cięcie i atmosfera w lokalu! Polecam!"