O nas

 

Na początku był bardzo dobry pomysł…

 

Mama Agnieszka, posiadając imponujące doświadczenie w pracy z maluszkami w USA, dość szybko zorientowała się, że w Trójmieście brakuje miejsca, gdzie młodzi, ba! najmłodsi klienci mogliby się poczuć, jak u siebie. Czyli bezpiecznie, wesoło i kolorowo. I tak oto na świat przyszedł pomysł stworzenia salonu fryzjerskiego dla dzieci.

 

czuprynki dzien dziecka67

 

…który niezwykle ciekawie się rozwinął…

 

Koncepcja przyjaznego dzieciom zakładu fryzjerskiego spodobała się Kamili, która w tej podróży po uśmiechy maluszków postawiła kolejne kroki. Mieszanina ich energii, pomysłowości i dużej dawki empatii zaowocowały zupełnie nowym, większym salonem w Gdańsku z zapleczem kulinarno-warsztatowym!

 

 urodzinki czuprynki Gdansk12

 

 ... rok później przyszedł czas na filię w Warszawie...

 

czuprynki dzien dziecka07

 

… bo dzieci w Czuprynkach są najważniejsze!

 

Pierwsza wizyta u naszego fryzjera pozostaje w przemiłej pamięci na długi czas, a dzieci chcą wracać. To niemała ulga dla rodziców, którzy podczas strzyżenia mogą sobie odpocząć, popijając kawę, a potem też dać się ostrzyc! Bo Czuprynki to salon dla dzieci… z rodzicami.  

 

czuprynki dzien dziecka62

Nasi fryzjerzy

Czuprynki Gdynia remont 2017 4

Olga

Komentarze naszych klientów:

"Pani Olga jest bardzo cierpliwa, uśmiechnięta, z pewnością ułatwia to dzieciom pozbyć się strachu. Jesteśmy bardzo zadowolone również z umiejętności fryzjerskich Pani Olgi, bardzo dokładna, widać ze zależy jej aby fryzura była udana :-)"

"Mąż powiedział, ze pani najlepsza ze wszystkich!!! Super podejście do dzieci!!"

"Szczerze polecamy salon :) nasz synek był wczoraj pierwszy raz, fryzurka wyszła super, profesjonalne podejście :) polecamy Panią Olgę :)"
"Było super! Przyszłam z rozbrykaną 9-miesięczną córcią:) polecam każdej mamie, która chce zadbać o siebie, a nie ma z kim zostawić dziecka. Profesjonalne cięcie i przesympatyczna obsługa ❤️"
"Pani Olga bardzo profesjonalna, super strzyże włosy, fryzurka bardzo dopracowana, pomimo tego ze nasz synek cały czas był w biegu."
"Polecamy panią Olgę. Spokojna i skuteczna"